Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.

NIE TAK

Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.

Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

PŚ Lahti 09.02.2019 konkurs drużynowy - Skoki Polaków.mp4

AB-FILM-HD-HEVC-GRY-PC / - 💦SPORTY ZIMOWE Skoki-biegi itp / PŚ Lahti 09.02.2019 konkurs drużynowy - Skoki Polaków.mp4
Download: PŚ Lahti 09.02.2019 konkurs drużynowy - Skoki Polaków.mp4

118,02 MB

Czas trwania: 6 min 57 s

0.0 / 5 (0 głosów)
obrazek

Reprezentacja Austrii wygrała sobotni konkurs drużynowy Pucharu Świata w Lahti (HS130). Zawodnicy Andreasa Feldera okazali się lepsi od zespołów Niemiec i Japonii. Polacy zajęli czwarte miejsce.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

obrazek

WITAM
Znajdziecie tutaj wszystko o skokach narciarskich oraz
innych dyscyplinach narciarskich, a także o najważniejszych imprezach światowych

obrazek

Inne pliki do pobrania z tego chomika
MŚ Seefeld 22.02.2019 - Kwalifikacje HS 130 - skoki Polaków PL.mp4
play
oglądaj online
Markus Eisenbichler został zwycięzcą kwalifikacji do ...
obrazek
Markus Eisenbichler został zwycięzcą kwalifikacji do konkursu indywidualnego na dużej skoczni w Innsbrucku (HS130) na Mistrzostwach Świata w narciarstwie klasycznym Seefeld 2019. Reprezentant Niemiec triumfował po skoku na odległość 128,5 metra. Polacy w komplecie awansowali do zawodów.
PŚ Willingen 15.02.2019 Konkurs Drużynowy - Dekoracja i Hymn Polski.mp4
play
Fantastyczne rozpoczęcie weekendu w Willingen w wyko ...
obrazek
Fantastyczne rozpoczęcie weekendu w Willingen w wykonaniu Polaków! Biało-Czerwoni znokautowali konkurencję i pewnie triumfowali w piątkowych zawodach drużynowych Pucharu Świata na Muehlenkopfschanze (HS145)! Drugie miejsce zajęli Niemcy, a trzecie Słoweńcy. W nieoficjalnej klasyfikacji indywidualnej konkursu najlepszy okazał się Jakub Wolny przed Piotrem Żyłą i Kamilem Stochem. Dawid Kubacki zajął dziesiąte miejsce.
PŚ Willingen 15.02.2019 Konkurs Drużynowy - Skoki Polaków.mp4
play
obrazek
PŚ Oberstdorf 02.02.2019 2. konkurs - 1. seria.mp4
play
Ryoyu Kobayashi został triumfatorem sobotniego konkurs ...
obrazek
Ryoyu Kobayashi został triumfatorem sobotniego konkursu Pucharu Świata na mamuciej skoczni w Oberstdorfie (HS235). Lider Pucharu Świata wygrał po skokach na odległość 224 m i 234 m. Drugi był Markus Eisenbichler, a trzeci Stefan Kraft. Po raz trzeci z rzędu czwarte miejsce zajął Piotr Żyła. Kamil Stoch był szósty. W finale wystąpiło czterech Polaków.
PŚ Oberstdorf 01.02.2019 1. konkurs - loty Polaków.mp4
play
Timi Zajc odniósł pierwsze w karierze zwycięstwo w zaw ...
obrazek
Timi Zajc odniósł pierwsze w karierze zwycięstwo w zawodach Pucharu Świata. Reprezentant Słowenii triumfował na mamuciej skoczni w Oberstdorfie (HS235) po skokach na odległość 220 m i 233,5 m. Drugie miejsce zajął Dawid Kubacki, a trzecie Niemiec Markus Eisenbichler. Tuż za podium znaleźli się Piotr Żyła i Kamil Stoch.
PŚ Oberstdorf 01.02.2019 - kwalifikacje loty Polaków.mp4
play
Johann Andre Forfang wygrał kwalifikacje do piątkowego ...
obrazek
Johann Andre Forfang wygrał kwalifikacje do piątkowego konkursu Pucharu Świata na mamuciej skoczni w Oberstdorfie (HS235). Reprezentant Norwegii zwyciężył z wynikiem 225,5 m. W pierwszej serii zawodów wystąpi czterech Polaków.
PŚ Predazzo 12.01.2019 - 1. Konkurs Skoki Polaków.mp4
play
Ryoyu Kobayashi nie do powstrzymania! Lider Pucharu Św ...
obrazek
Ryoyu Kobayashi nie do powstrzymania! Lider Pucharu Świata odniósł szóste z rzędu zwycięstwo w zawodach tej rangi. Tym razem okazał się najlepszy w Predazzo (HS135) po skokach na odległość 135 m i 136 m (czym wyrównał rekord skoczni). Drugie miejsce zajął Dawid Kubacki, a trzecie - Kamil Stoch. Punktowało czterech Polaków.
PŚ Predazzo 11.01.19 Kwalifikacje.mp4
play
Ryoyu Kobayashi został zwycięzcą kwalifikacji do sobot ...
obrazek
Ryoyu Kobayashi został zwycięzcą kwalifikacji do sobotniego konkursu Pucharu Świata na skoczni w Predazzo (HS135). Lider cyklu triumfował po skoku na odległość 134,5 m. Trzecie miejsce zajął Dawid Kubacki (132 m), a piąte Kamil Stoch (129 m). Polacy w komplecie awansowali do zawodów.
TCS Bischofshofen 06.01.2019 - 1. seria.avi play
Ryoyu Kobayashi dołączył do ekskluzywnego grona wszyst ...
obrazek
Ryoyu Kobayashi dołączył do ekskluzywnego grona wszystkich czterech konkursów w trakcie jednej edycji Turnieju Czterech Skoczni. Reprezentant Japonii skompletował sukces triumfując w zawodach w Bischofshofen (HS142) po skokach na odległość 135 m i 137,5 m. Drugie miejsce w konkursie zajął Dawid Kubacki, a trzecie Austriak Stefan Kraft. Punktowało trzech Polaków.