Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.

NIE TAK

Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.

Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

PŚ Lahti 10.02.2019 Konkurs Indywidualny - Skoki Polaków.mp4

AB-FILM-HD-HEVC-GRY-PC / - 💦SPORTY ZIMOWE Skoki-biegi itp / PŚ Lahti 10.02.2019 Konkurs Indywidualny - Skoki Polaków.mp4
Download: PŚ Lahti 10.02.2019 Konkurs Indywidualny - Skoki Polaków.mp4

115,88 MB

Czas trwania: 7 min 41 s

0.0 / 5 (0 głosów)
obrazek

Kamil Stoch ponownie najlepszy! Trzykrotny mistrz olimpijski był bezkonkurencyjny w niedzielnym konkursie indywidualnym Pucharu Świata w Lahti (HS130). Skoczek z Zębu oddał skoki na odległość 132,5 m i 129 m, dzięki czemu odniósł 33. pucharowe zwycięstwo w karierze, czym zrównał się z Jensem Weissflogiem. Drugi był Ryoyu Kobayashi, a trzeci Robert Johansson. Punktowało czterech Polaków.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

obrazek

WITAM
Znajdziecie tutaj wszystko o skokach narciarskich oraz
innych dyscyplinach narciarskich, a także o najważniejszych imprezach światowych

obrazek

Inne pliki do pobrania z tego chomika
PŚ Engelberg - TVP 1 HD - 15.12.2018 HD.mp4
play
oglądaj online
Karl Geiger odniósł pierwszą w karierze wygraną w Puch ...
obrazek
Karl Geiger odniósł pierwszą w karierze wygraną w Pucharze Świata. Reprezentant Niemiec został zwycięzcą sobotniego konkursu w Engelbergu (HS140), dzięki skokom na odległość 135 m i 141 m. Drugie miejsce zajął Piotr Żyła (134 m i 136 m), a trzecie Austriak Daniel Huber (135 m i 138,5 m). Pucharowe punkty zdobyło czterech Polaków.
Puchar Świata w Engelbergu 14.12.2018 - kwalifikacje PL.avi play
Ryoyu Kobayashi triumfował w kwalifikacjach do sobotni ...
obrazek
Ryoyu Kobayashi triumfował w kwalifikacjach do sobotniego konkursu Pucharu Świata w Engelbergu (HS140). Lider klasyfikacji generalnej cyklu zwyciężył po skoku na odległość 137 m. Czwarte miejsce zajął Kamil Stoch (135 m). Polacy w komplecie awansowali do zawodów.
PŚ Engelberg 14.12.18 Kwalifikacje - skoki Polaków Stoch czwarty.mp4
play
obrazek
PŚ Niżny Tagił 01.12.2018 - 1. konkurs - 1 seria.mp4
play
Johann Andre Forfang wygrał sobotni konkurs Pucharu Św ...
obrazek
Johann Andre Forfang wygrał sobotni konkurs Pucharu Świata na skoczni Aist (HS134) w Niżnym Tagile. Reprezentant Norwegii triumfował po skokach na odległość 135,5 m i 129 m. Drugi był Piotr Żyła, a trzeci Japończyk Ryoyu Kobayashi. Punktowało czterech Polaków.