TLK (Zielona Góra Główna - Wrocław Główny) 11.07.2020.mkv
-
ALF -
ALS Scan -
Anal Only -
Ask Your Mother -
Autostopowicz -
Bang Surprise -
Bellesa Blind Date -
Blurred Media -
Brat Tamer -
Cream Her -
Cuck 4K -
Dare Dorm -
Dream Stash -
Dzika orchidea -
Fem Joy -
Futanari -
Got Filled -
Hentaied -
House Humpers -
It's Anal -
Jerk Pay -
Let's Post It -
Love Her Films -
Lubed -
Mad Bros -
Many Vids -
Meiden Van Holland -
Mommy's Little Man -
Monger Cash -
Nookies -
Oh! My Holes -
Only Taboo -
Oops Family -
Oye Mami -
Photo -
Pie 4K -
S3xus -
Sex Selector -
Sezon 1 -
Slut Inspection -
Sticky Dollars -
Ted -
Teen From Bohemia -
Toy With Me -
Trike Patrol -
Tube 8 Vip -
Up Close -
Use POV -
Uwolnić orkę -
Video
W tym folderze zamieszczone będą filmy o tematyce kolejowej nakręcone z innych miejsc niż kabina maszynisty (z reguły jest to ostatni wagon pociągu). Filmy pochodzą z pociągów przemierzających najpopularniejsze trasy kolejowe w Polsce (bardzo wysoka jakość - 1080p).
Zapraszam do pobierania i oglądania ;)
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu IC 83104 ŚWIATOWID na odcinku: --------------------------------------------------------------------- STALOWA WOLA CENTRUM - Biłgoraj Tereszpol Bił. - Zwierzyniec Towarowy Linie nr 68, 66 (70,918 km). Docelowo trasa miała przebiegać do stacji Zawada. Niestety na stacji Zwierzyniec Towarowy rejestrator wideo odmówił posłuszeństwa.
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu IC 56104 POMORZANIN na odcinku: --------------------------------------------------------------------- GDAŃSK GŁÓWNY - Tczew - Laskowice Pom. - Bydgoszcz Gł. Inowrocław - Mogilno - Gniezno - POZNAŃ GŁÓWNY Linie nr 9, 131, 353, 3 (310,489 km).
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu TLK 54152 DOKER na odcinku: --------------------------------------------------------------------- HEL - Jurata - Jastarnia - Kuźnica - Chałupy Władysławowo - Puck - GDYNIA GŁÓWNA Linie nr 213, 202 (76,540 km).
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu TLK 16103 WROCŁAWIANIN na odcinku: --------------------------------------------------------------------- ŁÓDŻ KALISKA - Pabianice - Zduńska Wola - Sieradz - Kalisz - OSTRÓW WIELKOPOLSKI Linia nr 14 (135,618 km).
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu TLK 16103 WROCŁAWIANIN na odcinku: --------------------------------------------------------------------- OSTRÓW WIELKOPOLSKI - Odolanów - Międzybórz Syc. Twardogóra Syc. - Oleśnica Rataje - Wrocław Nadodrze Wrocław Mikołajów - WROCŁAW GŁÓWNY Linie nr 355, 281, 766, 143, 755, 271 (101,114 km).
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu R 50797 TUR na odcinku: --------------------------------------------------------------------- TCZEW - Swarożyn - Starogard Gdański - Piesienica - Pinczyn Zblewo - Kaliska - Czarna Woda - Czersk - Rytel Wieś - CHOJNICE Linia nr 203 - Ostbahn (96,227 km).
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu R 80222 na odcinku: --------------------------------------------------------------------- KRZYŻ - Wieleń Płn. - Biernatowo - Siedlisko Czarn. Trzcianka - Biała Pilska - Stobno - PIŁA GŁÓWNA Linia nr 203 (Ostbahn) - 58,397 km.
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu TLK 33133 KARPATY na odcinku: --------------------------------------------------------------------- TARNÓW - Stróże - Grybów - NOWY SĄCZ Linia nr 96 (88,190 km).
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu TLK 33133 KARPATY na odcinku: ---------------------------------------------------------------------- NOWY SĄCZ - Stary Sącz - Rytro - Piwniczna Zdr. - Wierchomla Wlk. Żegiestów Zdrój - Muszyna - Muszyna Zdrój - KRYNICA Linie nr 96, 105 (61,176 km).
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu TLK 14153 WISŁA na odcinku: --------------------------------------------------------------------- KATOWICE - Tychy - Pszczyna - Skoczów - Goleszów Ustroń Zdrój - Ustroń Polana - WISŁA UZDROWISKO Linie nr 139, 150, 93, 694, 157, 190, 191 (87,241 km).